CBC3225T330MR
- 型號描述:
33 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 570 mA 533mOhm Max 1210 (3225 Metric)
功率電感器 - SMD
- 型號:
- CBC3225T330MR
- 品牌:
- FCL Components
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Shielding
- Unshielded
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 533mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 13MHz
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 500mA
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Height - Seated (Max)
- 0.106" (2.70mm)
- Inductance
- 33 µH
- Current Rating (Amps)
- 570 mA