27XT2500500
型號描述:
Barbed Fastener 0.062" ~ 0.500" (1.58mm ~ 12.70mm) Grip Range Nylon
BARBED FASTENER NYLON BLACK
型號:
27XT2500500
品牌:
Essentra Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Color
Black
Material
Nylon
Hole Diameter
0.250" (6.35mm) 1/4"
Type
Barbed Fastener
Head Height
0.100" (2.54mm)
Head Diameter
0.700" (17.78mm)
Rivet Diameter
Rivet Length
0.630" (16.00mm)
Grip Range
0.062" ~ 0.500" (1.58mm ~ 12.70mm)