27KY2500500
型號描述:
Mounting Button Grip Range Nylon
MOUNTING BUTTON NYLON NATURAL
型號:
27KY2500500
品牌:
Essentra Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Color
Natural
Material
Nylon
Hole Diameter
0.250" (6.35mm) 1/4"
Type
Mounting Button
Head Height
Head Diameter
0.500" (12.70mm) 1/2"