27DSP00750
型號描述:
Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.750" (19.05mm) 3/4"
型號:
27DSP00750
品牌:
Essentra Components
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Holding Type
Snap Lock
Mounting Type
Snap Lock
Between Board Height
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall
1.030" (26.16mm)
Support Hole Diameter
0.156" (3.96mm)
Support Panel Thickness
0.063" (1.59mm)
Mounting Hole Diameter
0.156" (3.96mm) 5/32"
Mounting Panel Thickness
0.063" (1.59mm)