首頁 > Essentra代理商 > 22WHA375050
影像僅供參考,以產品規格為準
22WHA375050
型號描述:
Cable Clip, Wire Saddle Natural Fir Tree, Winged 0.375" L x 0.500" H (9.52mm x 12.70mm)
電纜安裝及附件 Wire Saddle, Arrow Mount, .375x.500 Inside
型號:
22WHA375050
品牌:
Essentra
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Type
Clip, Wire Saddle
Type Attributes
Micro
Opening Size
0.375" L x 0.500" H (9.52mm x 12.70mm)
Mounting Type
Fir Tree, Winged
Material
Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Color
Natural
Length
Width
Height
0.922" (23.42mm)
Panel Hole Size
0.187" (4.75mm)