TSX-3225 24.0000MF10Z-AJ0
- 型號描述:
- 液晶元件 XTAL MHZ +/-10PPM+/-10PPM-20 75C 8.0PF 1K T/R
- 型號:
- TSX-3225 24.0000MF10Z-AJ0
- 品牌:
- Epson Timing
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -20°C ~ 75°C
- Frequency Stability
- ±10ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Frequency
- 24 MHz