TSX-3225 16.0000MF18X-B0
- 型號描述:
- 液晶元件 XTAL MHZ +/-10PPM+/-18PPM-40 85C 16.0PF 1K T/R
- 型號:
- TSX-3225 16.0000MF18X-B0
- 品牌:
- Epson Timing
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 16pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±18ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 Ohms
- Frequency
- 16 MHz