SG-8018CG 25.0000M-TJHSA3
- 型號描述:
- 標準時鐘振盪器 SG-8018CG 25.0000M-TJHSA3: MHZ OSC 1.8V 3.3V +/-50PPM -40 105C ST 250TR
- 型號:
- SG-8018CG 25.0000M-TJHSA3
- 品牌:
- Epson Timing
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 250
數量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 25 MHz
- Function
- Standby (Power Down)
- Output
- CMOS
- Voltage - Supply
- 1.8V ~ 3.3V
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 4.4mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2.5x2)
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)