SG-8018CE 100.0000M-TJHPA0
- 型號描述:
100 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.62V ~ 3.63V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
- 型號:
- SG-8018CE 100.0000M-TJHPA0
- 品牌:
- Epson
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 100 MHz
- Function
- Enable/Disable
- Output
- CMOS
- Voltage - Supply
- 1.62V ~ 3.63V
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 8.1mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)