首頁 > Epson Timing代理商 > FC-135R 32.7680KF-AG3
影像僅供參考,以產品規格為準
FC-135R 32.7680KF-AG3
型號描述:
32.768 kHz ±10ppm Crystal 7pF 50 kOhms 2-SMD, No Lead
液晶元件 FC-135R 32.7680KF-AG3: SMD XTL KHZ +/-10PPM,-40 85C 7.0PF 250TR
型號:
FC-135R 32.7680KF-AG3
品牌:
Epson Timing
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
7pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±10ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Supplier Device Package
2-SMD (3.2x1.5)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 kOhms
Frequency
32.768 kHz