ESS015W-0350-42
型號描述:
型號:
ESS015W-0350-42
品牌:
Energy Recovery Products
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:4 倍增量:1
DigiKey Programmable
Not Verified
Type
Constant Current
Topology
AC DC Converter
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
120VAC
Voltage - Input (Max)
277VAC
Voltage - Output
28 ~ 42V
Current - Output (Max)
350mA
Power (Watts)
15 W
Dimming
Analog, ELV, Triac
Features
OCP, OTP, SCP
Ratings
IP64
Operating Temperature
Efficiency
87%
Termination Style
Wire Leads
Size / Dimension
3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)