ESS015W-0350-32
- 型號描述:
350mA 21 ~ 32V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
- 型號:
- ESS015W-0350-32
- 品牌:
- Energy Recovery Products
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- DigiKey Programmable
- Not Verified
- Type
- Constant Current
- Topology
- AC DC Converter
- Number of Outputs
- Voltage - Input (Min)
- 120VAC
- Voltage - Input (Max)
- 277VAC
- Voltage - Output
- 21 ~ 32V
- Current - Output (Max)
- 350mA
- Power (Watts)
- 11 W
- Dimming
- Analog, ELV, Triac
- Features
- OCP, OTP, SCP
- Ratings
- IP64
- Operating Temperature
- Efficiency
- 87%
- Termination Style
- Wire Leads
- Size / Dimension
- 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)