首頁 > Electroswitch代理商 > CWR-217-26-0000
影像僅供參考,以產品規格為準
CWR-217-26-0000
型號描述:
26 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold
矩形密爾規格連接器
型號:
CWR-217-26-0000
品牌:
Electroswitch
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief
Connector Type
Receptacle
Contact Finish
Gold
Color
Blue
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge
Number of Positions
26
Pitch
0.100" (2.54mm)
Contact Type
Female Socket
Fastening Type
Row Spacing
0.100" (2.54mm)