首頁 > Electroswitch代理商 > CWR-142-40-0203
影像僅供參考,以產品規格為準
CWR-142-40-0203
型號描述:
40 Position Ribbon Cable Connector Blue IDC 28-30 AWG, Stranded or Solid Through Hole
集管和線殼
型號:
CWR-142-40-0203
品牌:
Electroswitch
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Feed Through
Connector Type
Ribbon Cable
Contact Finish
Tin
Color
Blue
Mounting Type
Through Hole
Wire Gauge
28-30 AWG, Stranded or Solid
Number of Positions
40
Row Spacing
0.100" (2.54mm)
Contact Finish Thickness
Cable Termination
IDC
Cable Pitch
0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch
0.200" (5.08mm)