首頁 > Electroswitch代理商 > CWR-130-16-0203
影像僅供參考,以產品規格為準
CWR-130-16-0203
型號描述:
16 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Blue IDC 28-30 AWG, Stranded or Solid Through Hole
集管和線殼
型號:
CWR-130-16-0203
品牌:
Electroswitch
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Connector Type
Ribbon Cable, DIP Header
Number of Positions
16
Cable Pitch
0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch
0.100" (2.54mm)
Number of Rows
2
Row Spacing
0.300" (7.62mm)