EC3625ETTTS-16.000M TR
- 型號描述:
- 標準時鐘振盪器 16MHz 3.3Vdc 25ppm -40C +85C
- 型號:
- EC3625ETTTS-16.000M TR
- 品牌:
- Ecliptek / Abracon
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- LVCMOS
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±25ppm
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Ratings
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 10mA
- Height - Seated (Max)
- 0.051" (1.30mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 16 MHz