首頁 > Ecliptek代理商 > EB2532JA12-20.000M TR
影像僅供參考,以產品規格為準
EB2532JA12-20.000M TR
型號描述:
20 MHz ±15ppm Crystal 12pF 70 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
EB2532JA12-20.000M TR
品牌:
Ecliptek
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:20 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
12pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±30ppm
Frequency Tolerance
±15ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
AEC-Q200
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 Ohms
Frequency
20 MHz