首頁 > Ecliptek代理商 > EB13E2H2H-12.000M TR
影像僅供參考,以產品規格為準
EB13E2H2H-12.000M TR
型號描述:
型號:
EB13E2H2H-12.000M TR
品牌:
Ecliptek
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:250 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
12 MHz
Function
Enable/Disable
Output
CMOS
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
4mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)