首頁 > Eaton Electronics代理商 > XL60-2R9348T-R
影像僅供參考,以產品規格為準
XL60-2R9348T-R
型號描述:
3400 F (EDLC) Supercapacitor 2.85 V Axial, Can - Screw Terminals 0.23mOhm 1500 Hrs @ 65°C
超級電容 3400F 2.9V
型號:
XL60-2R9348T-R
品牌:
Eaton Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
20
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
3400 F
Tolerance
0%, +20%
Voltage - Rated
2.85 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
0.23mOhm
Lifetime @ Temp.
1500 Hrs @ 65°C
Grade
Qualification
Termination
Screw Terminals
Mounting Type
Chassis, Stud Mount
Package / Case
Axial, Can - Screw Terminals
Lead Spacing
Size / Dimension
2.390" Dia x 5.433" L (60.70mm x 138.00mm)
Height - Seated (Max)
Operating Temperature
-40°C ~ 65°C