VPH2-0116-R
型號描述:
For SMPS Transformer Isolation Surface Mount
XFMR 11.6UH SMD
型號:
VPH2-0116-R
品牌:
Eaton - Electronics Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Size / Dimension
0.642" L x 0.661" W (16.30mm x 16.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max)
0.307" (7.80mm)