TR/3216FF30-R
型號描述:
30 A 24 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
FUSE BOARD MOUNT 30A 24VDC 1206
型號:
TR/3216FF30-R
品牌:
Eaton - Electronics Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Surface Mount
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Current Rating (Amps)
30 A
Voltage Rating - DC
24 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Breaking Capacity @ Rated Voltage
300A
Melting I²t
43.0
Approval Agency
cURus, UR
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.90mm)