STS321360B141AH
型號描述:
70V Clamp 6A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
TVS DIODE 36VWM 70VC SOD323
型號:
STS321360B141AH
品牌:
Eaton - Electronics Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
36V (Max)
Voltage - Breakdown (Min)
40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
70V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
6A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
400W
Power Line Protection
No
Applications
CAN, Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency
14pF @ 1MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)