STS232120U901
- 型號描述:
26V Clamp 20A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-23
TVS DIODE 12VWM 26VC SOT23
- 型號:
- STS232120U901
- 品牌:
- Eaton - Electronics Division
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C (TJ)
- Capacitance @ Frequency
- 90pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 20A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 13V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 26V
- Power - Peak Pulse
- 500W