SR-5-160MA-BK
型號描述:
帶導線的保險絲 - 穿孔式 SR-5 160MA
型號:
SR-5-160MA-BK
品牌:
Eaton Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
Radial, Can, Vertical
Color
Size / Dimension
0.335" Dia x 0.319" H (8.50mm x 8.10mm)
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type
Through Hole
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Response Time
Slow Blow
Approval Agency
CCC, cULus, KC-MARK, SEMKO, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Current Rating (Amps)
160 mA
Voltage Rating - AC
250 V