SMF43ALH
型號描述:
69.4V Clamp 5.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 SMFE AUTO, 43V
型號:
SMF43ALH
品牌:
Eaton Electronics
原廠包裝量:
6000
起訂量:300000 倍增量:6000
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
43V
Voltage - Breakdown (Min)
47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
69.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
5.8A
Power - Peak Pulse
400W
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)