SMF36ALH
- 型號描述:
58.1V Clamp 6.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123FL
- 型號:
- SMF36ALH
- 品牌:
- Eaton - Electronics Division
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Package / Case
- SOD-123F
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- Telecom
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 6.9A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 36V
- Supplier Device Package
- SOD-123FL
- Voltage - Breakdown (Min)
- 40V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 58.1V
- Power - Peak Pulse
- 400W