SMF30CAH
型號描述:
48.4V Clamp 4.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 SMFE AUTO, 30V
型號:
SMF30CAH
品牌:
Eaton Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
6000
起訂量:18000 倍增量:6000
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
30V
Voltage - Breakdown (Min)
33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
48.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
4.1A
Power - Peak Pulse
200W
Power Line Protection
No
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)