SMF12CAH
型號描述:
19.9V Clamp 10.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 SMFE AUTO, 12V
型號:
SMF12CAH
品牌:
Eaton Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
6000
起訂量:1 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V
Voltage - Breakdown (Min)
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
19.9V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
10.1A
Power - Peak Pulse
200W
Power Line Protection
No
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)