SMF12ALH
型號描述:
19.9V Clamp 20.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 SMFE AUTO, 12V
型號:
SMF12ALH
品牌:
Eaton Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
6000
起訂量:300000 倍增量:6000
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SOD-123F
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
20.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V
Supplier Device Package
SOD-123FL
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
19.9V
Power - Peak Pulse
400W