SCF4030-22-10
- 型號描述:
22A 48 VDC Fuse Board Mount Surface Mount
FUSE TRIGGERABLE 22A 48V 10 CELL
- 型號:
- SCF4030-22-10
- 品牌:
- Eaton - Electronics Division
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- 32 ~ 45V Triggerable
- Package / Case
- Nonstandard SMD
- Size / Dimension
- 0.157" L x 0.118" W x 0.035" H (4.00mm x 3.00mm x 0.90mm)
- Fuse Type
- Board Mount
- Current Rating (Amps)
- 22A
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -20°C ~ 60°C
- Response Time
- Fast Blow
- Applications
- Battery Protection
- Approval Agency
- cURus
- Class
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 200A
- Voltage Rating - DC
- 48 VDC