S506-3.15-R
型號描述:
3.15 A 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
管裝保險絲 S506 3.15A TD
型號:
S506-3.15-R
品牌:
Eaton Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Requires Holder
Fuse Type
Cartridge, Glass
Current Rating (Amps)
3.15 A
Voltage Rating - AC
250 V
Response Time
Slow Blow
Package / Case
5mm x 20mm
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Melting I²t
96.4
Approval Agency
BSI, CCC, CSA, CURUS, IMQ, PSE/JET, SEMKO, VDE
Operating Temperature
Color
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)