S500-400-R
- 型號描述:
400 mA 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
- 型號:
- S500-400-R
- 品牌:
- Eaton - Electronics Division
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 5
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
- Current Rating (Amps)
- 400 mA
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Response Time
- Fast Blow
- Package / Case
- 5mm x 20mm
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 35A
- Melting I²t
- 0.18
- Approval Agency
- BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
- Size / Dimension
- 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)