S500-200-R
型號描述:
200 mA 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
型號:
S500-200-R
品牌:
Eaton Electronics / Bussmann
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:18 倍增量:1
Mounting Type
Requires Holder
Fuse Type
Cartridge, Glass
Current Rating (Amps)
200 mA
Voltage Rating - AC
250 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
5mm x 20mm
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Melting I²t
0.016
Approval Agency
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Operating Temperature
Color
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)