PV100USB
型號描述:
12VDC Voltage Input 100 W Power Output Continuous Inverter 1 AC Outlets NEMA 5-15R North America
INVERTER 100W 12VDC 1 OUTLET
型號:
PV100USB
品牌:
Eaton Tripp Lite
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Inverter
Voltage - Output
120VAC
Voltage - Input
12VDC
AC Outlets
1
Connector - AC Output
NEMA 5-15R
Connector - Voltage Input
Cigarette Lighter Plug
Power - Output Continuous
100 W
Power - Output Surge
200 W
Remote Capability
No
Region Utilized
North America
Size
3.94" L x 1.61" W x 3.27" H (100.0mm x 40.9mm x 83.0mm)