PCA1V3223-220-R
- 型號描述:
22 μH Unshielded Wirewound Inductor 550 mA 620mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 22UH 550MA 620 MOHM
- 型號:
- PCA1V3223-220-R
- 品牌:
- Eaton - Electronics Division
數量:
- Type
- Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 22 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 550 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 400mA
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 620mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 50MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Supplier Device Package
- 1210
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.098" (2.50mm)