PCA1V3223-220-R
型號描述:
22 μH Unshielded Wirewound Inductor 550 mA 620mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 22UH 550MA 620 MOHM
型號:
PCA1V3223-220-R
品牌:
Eaton - Electronics Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1500 倍增量:1
Type
Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
22 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
550 mA
Current - Saturation (Isat)
400mA
Shielding
Unshielded
DC Resistance (DCR)
620mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
50MHz
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Supplier Device Package
1210
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.098" (2.50mm)