MFBM1V3216-150-R
型號描述:
15 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) 6A 15mOhm
FERRITE BEAD 15 OHM 1206 1LN
型號:
MFBM1V3216-150-R
品牌:
Eaton - Electronics Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Filter Type
Power Line
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
15 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
6A
DC Resistance (DCR) (Max)
15mOhm
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Mounting Type
Surface Mount
Height (Max)
0.043" (1.10mm)
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)