ECMS1V0704-701-R
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 700 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15mOhm
- 型號:
- ECMS1V0704-701-R
- 品牌:
- Eaton Electronics / Bussmann
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1500
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- Horizontal, 4 PC Pad
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Lines
- 2
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Approval Agency
- Ratings
- Height (Max)
- 0.150" (3.80mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- 80V
- Current Rating (Max)
- 4A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 15mOhm
- Impedance @ Frequency
- 700 Ohms @ 100 MHz