CTX25-4A-R
型號描述:
Unshielded 2 Coil Inductor Array 100.51 μH Inductance - Connected in Series 25.14 μH Inductance - Connected in Parallel 48mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 3.02 A Nonstandard
INDUCT ARRAY 2 COIL 25.14UH SMD
型號:
CTX25-4A-R
品牌:
Eaton - Electronics Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:600 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±25%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.550" L x 0.550" W (13.97mm x 13.97mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Unshielded
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Height
0.250" (6.35mm)
Ratings
Number of Coils
2
Inductance - Connected In Series
100.51 µH
Inductance - Connected In Parallel
25.14 µH
Current Rating - Parallel
3.02 A
Current Rating - Series
1.51 A
Current Saturation - Parallel
2.65 A
Current Saturation - Series
1.32 A
DC Resistance (DCR) - Parallel
48mOhm Max
DC Resistance (DCR) - Series
193mOhm Max