CPL2-4-50TR-R
- 型號描述:
50 nH Unshielded Inductor 80 A 0.28mOhm Nonstandard
FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD
- 型號:
- CPL2-4-50TR-R
- 品牌:
- Eaton - Electronics Division
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 1.417" L x 0.394" W (36.00mm x 10.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Unshielded
- Type
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 0.28mOhm
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Height - Seated (Max)
- 0.189" (4.80mm)
- Inductance
- 50 nH
- Current Rating (Amps)
- 80 A