CL1108-2-50TR-R
- 型號描述:
FIXED IND 50NH 80A 0.00028OHM SM
- 型號:
- CL1108-2-50TR-R
- 品牌:
- Eaton - Electronics Division
數量:
- Tolerance
- ±20%
- Shielding
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C