BK/GMA-10-R
型號描述:
10 A 125 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
型號:
BK/GMA-10-R
品牌:
Eaton - Electronics Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Requires Holder
Fuse Type
Cartridge, Glass
Current Rating (Amps)
10 A
Voltage Rating - AC
125 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
5mm x 20mm
Breaking Capacity @ Rated Voltage
200A
Melting I²t
280.0
Approval Agency
CSA, PSE, UL
Operating Temperature
Color
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)