7.2WKMSJ250
- 型號描述:
250A 7.2 kVAC Fuse Cartridge Requires Holder
FUSE CART 250A 7.2KVAC FUSE LINK
- 型號:
- 7.2WKMSJ250
- 品牌:
- Eaton - Bussmann Electrical Division
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Current Rating (Amps)
- 250A
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 63kA
- Size / Dimension
- 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)