2822HC80-RTR
- 型號描述:
80 A 72 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, J-Lead
FUSE BOARD MOUNT 80A 72VDC 2SMD
- 型號:
- 2822HC80-RTR
- 品牌:
- Eaton - Electronics Division
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, J-Lead
- Color
- Size / Dimension
- 0.299" L x 0.236" W x 0.173" H (7.60mm x 6.00mm x 4.40mm)
- Fuse Type
- Board Mount (Cartridge Style Excluded)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- Response Time
- Approval Agency
- cURus, UL
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 500A
- Current Rating (Amps)
- 80 A
- Voltage Rating - DC
- 72 V