2822HC80-RTR
型號描述:
80 A 72 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, J-Lead
表面黏著保險絲 2822 SMD high current fuse, 80A
型號:
2822HC80-RTR
品牌:
Eaton Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, J-Lead
Color
Size / Dimension
0.299" L x 0.236" W x 0.173" H (7.60mm x 6.00mm x 4.40mm)
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
Response Time
Approval Agency
cURus, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage
500A
Current Rating (Amps)
80 A
Voltage Rating - DC
72 V