EFD2471A3S-10MHF1
- 型號描述:
RF ANTENNA Wi-Fi FlexPIFA U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adhesive
- 型號:
- EFD2471A3S-10MHF1
- 品牌:
- EZURIO
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- RF Family/Standard
- WiFi
- Frequency Group
- Wide Band
- Frequency (Center/Band)
- 2.45GHz, 5.45GHz, 6.5625GHz
- Frequency Range
- 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz, 6GHz ~ 7.125GHz
- Antenna Type
- FlexPIFA
- Number of Bands
- 3
- VSWR
- 2.5
- Return Loss
- Gain
- 2.2dBi, 3.8dBi, 3.3dBi
- Power - Max
- 10 W
- Features
- Cable - 100mm
- Termination
- U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
- Ingress Protection
- Mounting Type
- Adhesive
- Height (Max)
- 0.185" (4.70mm)