首頁 > ETA-USA代理商 > ODM10-05SC48
影像僅供參考,以產品規格為準
ODM10-05SC48
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2.2A 18V - 75V Input
DC/DC 轉換器 - 通孔 10W 18V-75Vi 5Vo 2.2A DIP-24
型號:
ODM10-05SC48
品牌:
ETA-USA
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
18V
Voltage - Input (Max)
75V
Voltage - Output 1
5V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Current - Output (Max)
2.2A
Power (Watts)
11 W
Voltage - Isolation
5 kV
Applications
Medical
Features
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Efficiency
87%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
24-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension
1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)