ESS030W-1050-21
- 型號描述:
1.05A 14 ~ 21V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
- 型號:
- ESS030W-1050-21
- 品牌:
- ERP POWER
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Input (Min)
- 120VAC
- Voltage - Input (Max)
- 277VAC
- Voltage - Output
- 14 ~ 21V
- Current - Output (Max)
- 1.05A
- Power (Watts)
- 22 W
- Ratings
- IP64
- Operating Temperature
- Efficiency
- 87%
- Size / Dimension
- 3.30" L x 1.57" W x 1.06" H (83.8mm x 39.9mm x 26.9mm)