XG-2102CA 200.0000M-LHPAL3
- 型號描述:
200 MHz SO (SAW) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC SO 200.0000MHZ LVDS SMD
- 型號:
- XG-2102CA 200.0000M-LHPAL3
- 品牌:
- EPSON
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- SO (SAW)
- Frequency
- 200 MHz
- Output
- LVDS
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Frequency Stability
- ±100ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- 0°C ~ 70°C
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 30mA
- Package / Case
- 6-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 6-SMD (7x5)
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.055" (1.40mm)