TSX-3225 48.00M-70AAAAU40REB
- 型號描述:
48 MHz ±10ppm Crystal 7pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD
- 型號:
- TSX-3225 48.00M-70AAAAU40REB
- 品牌:
- EPSON
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- MHz Crystal
- Frequency
- 48 MHz
- Frequency Stability
- ±10ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Load Capacitance
- 7pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -20°C ~ 75°C
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)